Logo EAS

Jõhvi Mentorklubi 2022

 

SA Ida-Viru Ettevõtluskeskus korraldab 2022. aastal Ida-Viru maakonnas mentorklubi. Korraldame eestikeelse mentorklubi Jõhvi piirkonnas. 

Facebook cover_seminar (14)

 

Jõhvi mentorklubi tegutseb ajavahemikul 21.aprill kuni 10.november 2022. Kokku toimub kuus klubikohtumist, mis kõik leiavad aset Jõhvis või selle lähiümbruses.

Kõikide klubikohtumiste algusaeg on kell 12.00 ja orienteeruv lõpp kell 17.00 (v.a 13.10. kui on planeeritud ühine väljasõit ettevõtete külastamiseks). 


Klubi tegevused on suunatud eelkõige alustavatele ettevõtjatele (mentiidele). Osaleda saab ettevõte, mis on tegutsenud kuni 3 aastat alates Äriregistris registreerimisest.

Mentorlusprogrammi eesmärgiks on:
- toetada maakonnas tegevust alustanud alustavaid ettevõtjaid;
- suurendada ettevõtlusalaseid teadmisi, laiendada kontaktvõrgustikku;
- kogemuste vahetamine;
- ettevõtjate omavaheline suhtlus;
- mentorite tugi ja kogemuse jagamine mentiidele.

 

KLUBIKOHTUMISTE KUUPÄEVAD ON: 21.04, 12.05, 09.06, 15.09, 13.10, 10.11.

Klubis osalemine on alustavale ettevõtjale TASUTA, kuid vajalik on eelregistreerumine.

 

MENTORID

Kaie Moisa - on ettevõtjana tegutsenud 8 aastat, esimesed 6 aastat raamatupidamisbüroo FMJ OÜ juhatuse liikme ja tegevjuhina, viimased aastad on lisandunud ka omaniku roll. Kaie on ise ka raamatupidaja haridusega ja finantsmaailm on tema ampluaa. Mentorina saab ta abiks olla kõikvõimalike raamatupidamislike ja finantsjuhtimise teemadega, lisaks on tal kogemusi, mida jagada kliendisuhete ning töötajaskonna moodustamise ja hoidmise kohta.

Triinu Arm - töötab ettevõttes Alutaguse juust OÜ, mis toodab erinevaid juustusid, mis on põhitoodang ja lisaks on ka pakkumises mõned lisatooted, nt juustukrõpsud, juustusnäkid jms. Triinu tugevuseks on see, et kuidas jääda ettevõttena toimima kui oled väiketootja ja toodad niššitooteid.

Aljona Melter - Omab magistrikraadi õigusvaldkonnas. On juba 10 aastat ettevõtja, alustas kunagi oma õigusbüroost. Praegusel hetkel omab ettevõtet, mis osutab tööandjatele personali juhtimise, värbamise ja koolitamise teenuseid. Samuti tegeleb aktiivselt investeerimisega. Leiab, et just eneseareng aitab ettevõtjal olla paindlik ja näha võimalusi enda ümber.

Kätlin Mõttus - Puhastustööde valdkonnas olen tegutsenud 11 aastat. Alustasin ettevõtlusega 4 a tagasi, läbides ettevõtluskoolituse läbi IVEKI. Peale koolitust sain kutse osaleda mentorklubis mentiina. Kohtusime väga paljude koolitajatega ja kogenud juhtidega, osadega on jäänud suhtlemine püsivaks. Sel korral on mul mentorklubis võimalus osaleda mentorina, kus saan teistele oma kogemusi jagada.

Germo Saar - Olen õhinapõhine ettevõtja, kes alustas puidust treppide ja põlevkivist kõrvarõngaste loomisega. Tänaseks on ettevõtete portfoolios erinevad, ka Eesti disaini tooted, teostame üldehitus ja erilahendusi, pakume majutusteenust ja oleme astumas toidutööstuse arengulavale. Ühtlasi tegeleme ürituste korraldamisega, loomeettevõtlusega ning hiljaaegu alustasime piirkonnas omanäoliseima mängutoa väljaehitusega. 

 

Kogu täpsem info Jõhvi Mentorklubi 2022 korraldamise kohta ja eelregistreerumine on leitav  SIIT.

 

Registreeru kohe:

 

 

NB! Korraldajal on õigus teha kuupäevade ja teemade osas muudatusi, kui selleks on otsene vajadus.  

 

Küsimuste korral võta palun ühendust Jõhvi Mentorklubi koordinaatoriga Kersti Liiva,

e-post kersti.liiva@ivek.ee , tel 5158929

 

Jõhvi Mentorklubi 2022 korraldab ja koordineerib SA Ida-Viru Ettevõtluskeskus ja seda rahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest.